Rekomenduojame

Komandos Formavimo Būdas - Fotografija

 

Komandos Formavimo Būdas - Fotografija Niekam nėra paslaptis, kad kūrybiški darbuotojai kiekvienoje įmonėje yra labai vertinami, kadangi jie yra linkę pateikti įdomias idėjas bei tuo pačiu metu gerinti įmonės darbo efektyvumą. Tokie darbuotojai praskaidrina įmonės kasdienybę bei sugeba į kiekvieną situaciją pažvelgti kūrybiškai.

Lietuvoje yra teikiama tokia komandos formavimo paslauga, kaip fotografijos užsiėmimai bendradarbiams. Tokie užsiėmimai skatina darbuotojų kūrybiškumą. Darbuotojai yra priverčiami žiūrėti į gyvenimą linksmiau. Įmonės pasiūlo tam tikras užduotėles, susijusias su fotografavimu. Tokioje situacijoje darbuotojai susiduria su poreikiu kooperuotis ir prisidėti savo darbu prie bendros užduoties įvykdymo.

Komandos nariams gali būti pasiūlomos įvairios fotografavimo rūšys. Tai gali būti fotografavimas senais rusiškais fotoaparatais, portretų fotografavimas, arba laisva fotografija. Taip pat įmonės gali teikti ir fotoaparato gaminimo mokymus darbuotojų komandai, kas irgi gali jiems padėti išmokti daugelio dalykų.

Fotografijos užsiėmimai padeda darbuotojams išlaisvinti savo kūrybiškąjį potencialą, skatina kūrybiškiau žiūrėti į savo darbo funkcijų atlikimą.

Kai darbuotojai išmoksta kūrybiškai pažvelgti į jiems pavedamas užduotis, tokiu atveju yra didinamas pačios įmonės konkurencinis pranašumas. O tai, be abejo, yra didelis pliusas įmonei.

Taigi, verta pastebėti, kad kūrybiškas laiko praleidimas padeda darbuotojams pasijusti laisvai ir leidžia jiems nevaržant savęs išreikšti savo mintis bei talentus. Visa tai labai padeda ir kasdieniniame darbe, kadangi kūrybingas darbuotojas yra tikras lobis įmonei, kurioje jis dirba.
 
 
Susiję straipsniai

Kaip Suformuoti Gerą Komandą?

 

Kiekvienas darbo kolektyvo vadovas susiduria su klausimu: kaip suformuoti tinkamą komandą? Mes skubame į pagalbą bei turime Jums pristatyti šešias taisykles, kurios padės sukurti gerą, tvirtą darbo komandą.

Visų pirma, renkantis darbuotojus, vadovai privalo atsižvelgti į tai, ar kandidatai į darbuotojus yra kompetetingi, ar jiems netrūksta entuziazmo bei ar jie yra motyvuoti, protingi. Jeigu potencialus darbuotojas atitinka šiuos kriterijus, be abejo, toks žmogus gali tapti puikiu darbuotoju bei galės prisidėti prie įmonės veiklos efektyvumo didinimo.

Visų antra, visai komandai reikia nurodyti, kokie yra įmonės veiklos tikrieji tikslai. ...

Kaip Suformuoti Gerą Komandą?

Grupės ir komandos skirtumai

 

Komandos formavimas šiuolaikinėje organizacijoje užima reikšmingą vietą. ...

Grupės ir komandos skirtumai

Komandų Formavimosi Priežastys

 

Komandinis darbas šiais laikais vertinamas labiau nei individualus. ...

Komandų Formavimosi Priežastys

Komandos formavimas

 

Organizacijų vadyboje svarbią vietą užima komandos, jų formavimas ir reikšmė. ...

Komandos formavimas

Vadovo Vaidmuo Komandos Formavime

 

Kalbant apie komandos formavimą, reikia pabrėžti, kad didžiausias vaidmuo šioje situacijoje yra skiriamas būtent komandos vadovui, kadangi jis pats yra vertinamas pagal tai, kaip dirba jo kolektyvas. ...

Vadovo Vaidmuo Komandos Formavime

Komandos Samprata

 

Komanda yra suprantama kaip tam tikra dviejų ar daugiau žmonių grupė, kurios nariai yra susiję tarpusavio ryšiais bei siekia konkretaus bendro tikslo. ...

Komandos Samprata

Komandos Formavimui Skirtų Renginių Nauda

 

Šiandien nemažai įmonių siūlo komandos formavimo paslaugas, susijusias su tam tikrų renginių organizavimu. ...

Komandos Formavimui Skirtų Renginių Nauda

Komandos Formavimo Pakopos

 

Komandos nariai veikdami pavieniui negali pasiekti to, ką gali pasiekti draugiška ir darni komanda, kurios veikla remiasi tarpusavio pasitikėjimu. ...

Komandos Formavimo Pakopos

Komandos Narių Mokymai

 

Daugelis Lietuvos įmonių siūlo neįprastą paslaugą – darbuotojų mokymus. ...

Komandos Narių Mokymai

Komandos Formavimo Būdas - Išvyka Į Sodybą

 

Kiekvienoje įmonėje dirba tam tikras darbuotojų kolektyvas, nuo kurio priklauso didžioji dalis įmonės sėkmės bei pelningumo. ...

Komandos Formavimo Būdas - Išvyka Į Sodybą

Komandos Formavimo Būdas - Išgyvenimo Mokykla

 

Panagrinėjus Lietuvos įmonių siūlomas paslaugas komandos formavimo srityje, kai kurios įmonės siūlo gana įdomų būdą, kuris yra vadinamas „išgyvenimo mokykla“. ...

Komandos Formavimo Būdas - Išgyvenimo Mokykla