Rekomenduojame

UAB Steigimo Kainos

 

UAB Steigimo Kainos Tam, kad UAB būtų įsteigta, reikia atlikti daug procedūrinių veiksmų. Tačiau niekam nėra paslaptis, kad tam tikrų veiksmų, susijusių su juridinio asmens įsteigimu, atlikimas yra mokamas.

Pirmas mokestis, su kuriuo steigėjams tenka susidurti yra mokestis už laikino UAB pavadinimo rezervavimą Registrų centre. Pavadinimas gali būti rezervuotas 6 mėnesių laikotarpiui. Tokios paslaugos kaina yra 16,22 eurų.

Sekantis yra notarų mokestis. Tačiau šiuo atveju vieningos kainos rasti negalima. Kainos už notarinių veiksmų atlikimą tikrinant ir tvirtinant UAB dokumentus ir duomenis svyruoja nuo 72,41 iki 231,70 eurų.

Už juridinio asmens registravimą Registrų centre imamas 57,34 eurų mokestis.
Taip pat reikia mokėti už juridinio asmens antspaudo pagaminimą. Šiuo atveju vieningos kainos nustatyti irgi nėra įmanoma, kainos priklauso nuo antspaudo formos, kokybės bei kitų veiksnių. Tačiau vidutinė antspaudo pagaminimo kaina yra 14,48 eurų.

Verta paminėti, kad nedaug steigėjų patys sugeba padaryti visus veiksmus susijusius su juridinio asmens steigimu, todėl dažnai jiems prireikia patyrusių teisininkų pagalbos atliekant šiuos veiksmus. Yra daug įmonių teikiančių teisinę pagalbą steigiant įvairias įmones.

Šių įmonių paslaugų įkainiai nėra vienodi. Neskaičiuojant privalomų mokesčių Registrų centrui, notarui bei antspaudų gamintojams turi būti sumokama suma ir įmonei, kuri padeda atlikti teisinius veiksmus. Ši kaina apytiksliai gali laviruoti nuo 65,16 eurų iki 129 eurų, tačiau visais atvejais priklauso ir nuo steigėjo ir pačios įmonės susitarimo.

Taigi, UAB steigimas yra mokamas procesas. Steigėjai gali sutaupyti lėšų bandydami patys atlikti reikalingus teisinius veiksmus, tačiau steigimo procese dažnai prireikia kvalifikuotų teisininkų pagalbos, kuri taip pat yra mokama paslauga.
 
 
Susiję straipsniai

UAB Steigimas Elektroniniu Būdu

 

Šiuo metu vis populiarėja UAB steigimas internetu, kai asmuo reikiamus veiksmus gali padaryti neišeidamas iš namų. Taigi, ko reikia, kad įmonė sėkmingai būtų įsteigta elektroniniu būdu?

Prieš pradedant atlikti steigimo veiksmus internetu, privalu įsigyti mobilųjį elektroninį parašą.

Pradedant UAB steigimo veiksmus reikia prisijungti prie Registrų centro savitarnos svetainės. Prisijungus, skiltyje „Juridinių asmenų registras“ reikia pasirinkti skiltį „Juridinio asmens prašymai“ bei „Prašymas laikinai įtraukti pavadinimą į JAR“. ...

UAB Steigimas Elektroniniu Būdu

UAB Samprata Ir Požymiai

 

UAB (uždaroji akcinė bendrovė) yra ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo, kurio įstatinis kapitalas yra padalintas į dalis, vadinamas akcijomis. ...

UAB Samprata Ir Požymiai

UAB Privalumai

 

Uždaroji akcinė bendrovė yra populiariausia juridinio asmens teisinė forma Lietuvoje. ...

UAB Privalumai

UAB Organai

 

Juridinio asmens organai yra strūktūriniai jo vienetai, per kuriuos jis atlieka tam tikrus veiksmus. ...

UAB Organai

UAB Akcijų Perleidimas

 

Daugeliui verslininkų yra žinomas faktas, kad UAB akcijas galima perleisti įvairiais būdais. ...

UAB Akcijų Perleidimas

Kas yra uždaroji akcinė bendrovė?

 

Uždaroji akcinė bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo, kurio įstatinis kapitalas yra padalytas į akcijas. ...

Kas yra uždaroji akcinė bendrovė?

Kaip įsteigti uždarąją akcinę bendrovę? Pavadinimo registravimas

 

Uždaroji akcinė bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo. ...

Kaip įsteigti uždarąją akcinę bendrovę? Pavadinimo registravimas

Kaip įsteigti uždarąją akcinę bendrovę? Po pavadinimo registravimo

 

Jei jau įregistravote savo uždarosios akcinės bendrovės pavadinimą, bendrovės steigėjai turi pasirašyti uždarosios akcinės bendrovės steigimo sutartį (jei steigėjai yra du ar daugiau) arba uždarosios akcinės bendrovės steigimo aktą (jei bendrovės steigėjas yra vienas asmuo). ...

Kaip įsteigti uždarąją akcinę bendrovę? Po pavadinimo registravimo

UAB Trūkumai

 

Kiekviena juridinio asmens teisinė forma turi savo privalumų bei trūkumų. ...

UAB Trūkumai

UAB Steigimo Tvarka

 

Uždaroji akcinė bendrovė yra populiariausia Lietuvoje juridinio asmens teisinė forma. ...

UAB Steigimo Tvarka