Rekomenduojame

Nekilnojamojo Turto Ir Investicijos Samprata

 

Nekilnojamojo Turto Ir Investicijos Samprata Nekilnojamasis turtas yra apibūdinamas kaip žemės sklypas, taip pat jam priklausantys jo paviršiuje esantys daiktai (pavyzdžiui, statiniai), kurie laikomi nekilnojamaisiais dėl to, kad juos perkeliant į kitą vietą gali pasikeisti jų paskirtis bei sumažėti jų vertė.

Reikia pabrėžti, kad nekilnojamojo turto objektas gali būti padalintas į dalis bei tos dalys gali tapti savarankiškais nekilnojamojo turto objektais. Pavyzdžiui, yra pastatomas statinis bei vėliau jis padalinamas į tam tikras patalpas, vadinamas butais. Šiuo atveju kiekvienas butas bus atskiras nekilnojamojo turto objektas.

Investicija į nekilnojamąjį turtą yra tokio turto įsigijimas su tikslu gauti pelną. Nusipirkdamas nekilnojamąjį turtą asmuo tampa jo savininku, taip pat įgija teisę jį valdyti,juo naudotis bei disponuoti. Taigi, nekilnojamojo turto savininkas naudoja šį turtą savo asmeniniams turtiniams tikslams pasiekti.

Investavimo į nekilnojamąjį turtą tikslas yra gauti pelną. Pavyzdžiui, nuomotojas nuomodamas nuomininkui tam tikrą butą gauna iš to pajamų. Taip pat asmuo gali įsigyti žemės sklypą, tame sklype vykdyti statinių statybą bei vėliau ją įvykdęs juos nuomoti arba parduoti. Šiuo atveju irgi yra siekiama pelno.

Pabrėžtina, kad investicija į nekilnojamąjį turtą yra mažai rizikinga, todėl ši investicija ir yra patraukli daugeliui investuotojų.

Apibendrintai galima teigti, kad nekilnojamasis turtas gali būti naudojamas tiek paties savininko asmens buitiniams poreikiams patenkinti, tiek sukurtį stabilų pajamų šaltinį.
 
 
Susiję straipsniai

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Trūkumai

 

Paprastai investuotojai yra linkę spekuliuoti akcijomis ar obigacijomis, negu nekilnojamuoju turtu. Su kuo tai susiję? Kad rastumėme tinkamą atsakymą į šį klausimą, verta panagrinėti investavimo į nekilnojamąjį turtą trūkumus.

Visų pirma, į nekilnojamąjį turtą gali investuoti tik stambūs investuotojai, kadangi nekilnojamojo turto įsigijimas ir išlaikymas daug kainuoja. Vidutiniams investuotojams šis investavimo būdas yra nepriimtinas, tačiau stambūs investuotojai investuodami į tokį turtą nemato jokių problemų, nes turto išlaikymo kaštai jiems neatrodo dideli. ...

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Trūkumai

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Rizika

 

Asmenys, norėdami investuoti į nekilnojamąjį turtą privalo būti itin atsargūs ir apdairūs, kadangi toks investavimas yra susijęs su tam tikromis rizikomis. ...

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Rizika

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Privalumai

 

Galimybė investuoti į nekilnojamąjį turtą sudomina nemažai investuotojų, kadangi toks investavimas pasižymi tam tikrais investuotojams patraukliais bruožais. ...

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Privalumai

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Būdas - Hipotekos Obligacijos

 

Visiems yra žinomas faktas, kad investuoti į nekilnojamąjį turtą galima įvairiais būdais. ...

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Būdas - Hipotekos Obligacijos

Investavimas Į Nekilnojamojo Turto Fondus

 

Asmenys, kurie nori investuoti į nekilnojamąjį turtą, tačiau neturi tam pakankamai lėšų, gali investuoti turimas lėšas į nekilnojamojo turto fondus. ...

Investavimas Į Nekilnojamojo Turto Fondus

Veiksniai Darantys Įtaką Nekilnojamojo Turto Vertei

 

Nekilnojamojo turto vertei įtakos gali turėti įvairūs veiksniai. ...

Veiksniai Darantys Įtaką Nekilnojamojo Turto Vertei

Tradicinis Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Būdas

 

Nekilnojamojo turto įsigijimas yra paprasčiausias investavimo būdas į nekilnojamąjį turtą. ...

Tradicinis Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Būdas