Rekomenduojame

Individualios Įmonės Steigimo Kainos

 

Individualios Įmonės Steigimo Kainos Nors individualią įmonę galima įsteigti neturint įstatinio kapitalo, tačiau šios įmonės steigimui reikia paaukoti šiek tiek lėšų, kadangi visos teikiamos paslaugos, susijusios su juridinių asmenų steigimu, yra mokamos.

Visų pirma, laikinas įmonės pavadinimo rezervavimas Registrų centre 6 mėnesių laikotarpiui kainuoja 16,22 eurų. Ši kaina yra tiksli ir nekintanti.

Visų antra, notaro teikiamos paslaugos irgi yra mokamos. Už tai, kad notaras patikrina ir patvirtina individualios įmonės dokumentus ir duomenis, jam turi būti sumokamas atlyginimas nuo 23,17 iki 57,92 eurų. Nėra nustatytos vieningos ir tikslios notaro paslaugų kainos. Dažnai ši kaina priklauso nuo dokumentų sudėtingumo bei tvirtinamų ir tikrinamų dokumentų skaičiaus.

Visų trečia, Registro centrui turi būti sumokamas mokestis už individualios įmonės įregistravimą. Šis mokestis yra tiksliai nustatytas – 30,99 eurų.

Visų ketvirta, nereikia pamiršti antspaudo gamybos paslaugų, kurios taip pat kainuoja. Apytiksliai antspaudo gamyba gali kainuoti 14,81 eurų. Aišku, įmonės savininkas atsižvelgdamas į savo poreikius gali pasirinkti ir žymiai brangesnį antspaudą.

Verta pabrėžti, kad dažnai fiziniai asmenys patys negali įsteigti individualios įmonės, nes nežino tam tikrų steigimo procedūrų, jų tvarkos. Todėl tokie asmenys kreipiasi pagalbos į teisininkus, kurie padeda įsteigti individualią įmonę. Už tokią paslaugą taip pat turi būti sumokama. Šios paslaugos vidutinė suma yra 101,37 eurų.

Taigi, nors individualios įmonės veikla nereikalauja turėti jokio įstatinio kapitalo, tačiau vistiek steigėjas turi turėti lėšų, kad atsiskaitytų su tomis įmonėmis ir organizacijomis, kurios teikia įmonių steigimo paslaugas.
 
 
Susiję straipsniai

Individualios Įmonės Steigimas

 

Tam, kad individuali įmonė būtų laikoma įsteigta, reikia atlikti tam tikrus procedūrinius veiksmus. Išskiriami tokie individualios įmonės steigimo etapai:

Visų pirma, reikia parinkti individualios įmonės pavadinimą bei jį užregistruoti Juridinių asmenų registre. Svarbu žinoti, kad toks pavadinimas negali klaidinti visuomenės dėl jo tapatumo ir panašumo į kitų juridinių asmenų pavadinimus. Individualios įmonės pavadinime būtinai turi būti nurodyti žodžiai „Individuali įmonė“ arba šių žodžių trumpinys „IĮ.

Visų antra, turi būti paruošti tokie dokumentai: įmonės savininko sprendimas įsteigti individualią įmonę, individualios įmonės nuostatai, steigimo sandoris bei patalpų savininko sutikimas suteikti šias patalpas įmonei įsikurti. ...

Individualios Įmonės Steigimas

Individualios Įmonės Samprata ir Požymiai

 

Individuali įmonė (IĮ) yra neribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo, kurio tikslas yra ūkinės komerinės veiklos vykdymas bei pelno siekimas. ...

Individualios Įmonės Samprata ir Požymiai

Individualios Įmonės Privalumai

 

Individualių įmonių skaičius Lietuvoje yra gana didelis. ...

Individualios Įmonės Privalumai

Individualios Įmonės Nuostatai

 

Individualios įmonės nuostatai yra šios įmonės steigimo dokumentas. ...

Individualios Įmonės Nuostatai

Individualios Įmonės Likvidavimas

 

Kiekvieno juridinio asmens veikla anksčiau ar vėliau pasibaigia. ...

Individualios Įmonės Likvidavimas

Individuali Įmonė

 

Individuali įmonė daugeliui žinoma teisinė forma, kai įmonę įsteigia vienas fizinis asmuo. ...

Individuali Įmonė

Kaip Įsteigti Individualią Įmonę

 

Individuali įmonė – teisinė įmonės forma, išsiskirianti ribota teisine atsakomybe. ...

Kaip Įsteigti Individualią Įmonę

Individualios Įmonės Valdymas

 

Individuali įmonė privalo turėti vienasmenį valdymo organą – vadovą. ...

Individualios Įmonės Valdymas

Individualios Įmonės Turtas

 

Ruošiantis steigti individualią įmonę, verta išsiaiškinti, ar šios įmonės turtas yra atskiriamas nuo įmonės savininko turto bei iš kokių šaltinių ir kaip tas turtas yra sudaromas. ...

Individualios Įmonės Turtas

Individualios Įmonės Trūkumai

 

Verslininkai labai dažnai renkasi steigti būtent individualias įmones, kadangi jos pasižymi tam tikrais privalumais. ...

Individualios Įmonės Trūkumai