Rekomenduojame

Derybos – Neatsiejama verslo Dalis

 

Derybos – Neatsiejama verslo Dalis Šis terminas yra neatsiejama verslo dalis. Komercinė, laisvoji rinka yra pilna verslo struktūrų, kurios stengiasi iš paskutiniųjų varžytis viena su kita, kad išliktų šioje rinkoje.

Kai kada šios ima ir derasi viena su kita, bandydamos užmegzti prekybinius, komercinius santykius, leidžiančius šioms besiderančioms verslo struktūroms iškilti aukščiau virš kitų. Siekiama sudaryti sandorį, naudingą abejoms pusėms. Derybos – taip paprastai vadinasi šis procesas tarp besiderančių verslų struktūrų.

Visgi, ar derybos bus sėkmingos abejoms pusėms, o gal iš viso nei vienai, priklauso nuo to, kokia abiejų besidarančių pusių kompetencija. Verslo pasaulio žymiausi asmenys – didieji verslininkai rašo knygas, straipsnius, rengia švietėjiškas verslo konferencijas pilnas patarimų, kaip tapti puikiais derybininkais. Sėkmės formulės, padedančios pasiekti verslo Olimpą, ugdant verslo kompetenciją, susideda iš įvairių strateginių ėjimų.

Derybos yra tikrų tikriausias amatas, kurį reikia įvaldyti. Niekas negimsta mokėdamas. Tie patys pasaulio žymieji verslininkai, per eiles metų sukūrę pasaulines verslo monopolijas, derybų amato išmoko tik kantriai ir ilgai dirbdami verslo srityje, konkuruojant ar bendradarbiaujant su kitais verslininkais.

Mokėti derėtis yra svarbu. Dėmesys deryboms, jų naudai gali atnešti didžiulės naudos verslo struktūrai. Verslo struktūra, investavusi savo dėmesį ir laiką į derybas, tampa kompetentingesnė, toliaregiškesnė už tas, kurios to nepadarė.

Galiausiai susitikus į akistatą su šiomis struktūromis, kompetentingoji verslo struktūra yra lankstesnė, galinti pasiūlyti įvairias alternatyvas, t.y. lankstesnius, praktiškesnius sprendimus, paliekančius varžoves verslo struktūras buksuoti vietoje. Tokiu būdu šioji verslo struktūra pradeda diktuoti sąlygas versle, prie kurio derinasi mažiau kompetentingos verslo struktūros.
 
 
Susiję straipsniai

Derybos - Neišvengiamybė

 

Perkate namą? O gal parduodate? Derybų procesas neišvengiamas. Skirtumas tas, ar jūs būsite tas, kuris perka ar tas, kuris parduoda būstą. Derybos gali vykti ne tik tarp verslo struktūrų, jos gali vykti ir tarp paprastų, juridinių asmenų. ...

Derybos - Neišvengiamybė

Derybų Istorija

 

Kalbant apie derybas, kaip keičiasi derybų kultūra geriausiai iliustruoja istorija. ...

Derybų Istorija

Kompromisas Derybose

 

Visi žinome, ką reiškia žodis kompromisas. ...

Kompromisas Derybose

Konkurencija ir Prisitaikymas Derybose

 

Derybos gali būti labai įvairios. ...

Konkurencija ir Prisitaikymas Derybose

Koks Derybinis Stilius Tinka

 

Egzistuoja penki derybų stiliai: konkurencija, kompromisas, vengimas, prisitaikymas, bendradarbiavimas. ...

Koks Derybinis Stilius Tinka

Kas Yra Derybos

 

Šiandieninis verslo sektorius sunkiai įsivaizduojamas be derybų. ...

Kas Yra Derybos

Pasirengimas Deryboms

 

Derybos – procesas, kurio metu šalys derasi, kad abi pasiektų norimų tikslų. ...

Pasirengimas Deryboms

Bendravimo Ypatumai Derybose

 

Vienas garsus Italijos diplomatas yra pasakęs, kad derybos yra toks menas, kai leidžiate kitai pusei siekti jos tikslų, tačiau Jūsų sąlygomis. ...

Bendravimo Ypatumai Derybose

Derybinės Pozicijos

 

Derybose galimos dvi kraštutinės pozicijos, kurios vadinamos kieta pozicija ir minkšta pozicija. ...

Derybinės Pozicijos

Elgesio Stiliai Derybose

 

Kas yra derybos, tikriausiai, nereikia nė sakyti. ...

Elgesio Stiliai Derybose

Derybos – Žinomų Asmenų Sėkmės Pagrindas

 

Virgin Group. ...

Derybos – Žinomų Asmenų Sėkmės Pagrindas

Derybos – Psichologijos Mokslo Dalis

 

Kiekvienam iš mūsų, nebūtinai esantiems verslininkais ar turintiems verslo gyslelę, vis tik kyla susižavėjimas skaitant pasaulio verslo magnatų sėkmės istorijas. ...

Derybos – Psichologijos Mokslo Dalis