Rekomenduojame

Kaip Išsirinkti Verslo Angelą?

 

Kaip Išsirinkti Verslo Angelą? Turint puikią idėją, kurią norėtųsi realizuoti nebūtina mesti visus savo norus tokiu atveju, jei neturite užtektinai finansų, kuriuos galėtumėte skirti savo projektui plėtoti. Šiuo metu egzistuojantys ir itin populiarūs verslo angelai suteikia galimybę gauti finansavimą praktiškai be jokių problemų. Visos durys yra atviros – tereikia jomis pasinaudoti.

Verslo angelų pasirinkimas toks pat platus, kaip ir asmenų, kurie jo ieško. Žinoma, šiuo atveju investicijas teikiantys asmenis yra vienu laipteliu aukščiau nei kad tie, kurie tų investicijų nori. Būtent todėl dažniausiai investuotojas ieško projekto į kurį norėtų investuoti. Visgi, kartais puiki idėja sulaukia net kelių investuotojų dėmesio. Tokiu atveju idėjos turėtojas gali pasirinkti tą verslo angelą, kuris pateikia jam patraukliausią pasiūlymą.

• Įvertinkite asmens kompetenciją. Jei konkretus verslo angelas puikiai išmano tą sritį, kurioje dirbti norite ir jūs, tokiu atveju verta jį pasirinkti. Jis gali jums suteikti labai daug naudingos informacijos: kaip tikslingiau judėti savų tikslų link.

• Žinoma, svarbu ir tai, kokio dydžio verslo angelas investiciją jums suteiks. Labai svarbu, kad vienos investicijos užtektų visai projekto plėtrai. Paprasčiausiai naudotis kelių investuotojų pinigais bus labai sudėtinga. Juk turėsite atsižvelgti į visų jų poreikius.

• Svarbu ir tai, kokias sąlygas iškelia asmuo, kuris sutinka investuoti. Rinkitės tokį asmenį, kurio pasiūlymas jus visapusiškai tenkina.

Jei turite galimybę pasirinkti – atidžiai įvertinkite visus pasiūlymus.
 
 
Susiję straipsniai

Verslo Angelai – Patogi Investicija

 

Norint į savo veiklą pritraukti investuotojų, kurie galėtų jums suteikti materialią pagalbą – rekomenduojame kreiptis į verslo angelus. Tai neformalūs investicijas teikiantys asmenys, kurie gali padėti įgyvendinti labai gerą idėją. Svarbiausia, kad jie neapribojami jokių apčiuopiamų įstatymų ir formalumų. Verslo angelas, kuris sutinka investuoti konkrečią idėją, pagal savo poreikius, susitaria su investicijos ieškančiu asmeniu.

Verslo angelai yra labai patraukli investicija, kuri laimi dėl kelių skirtingų priežasčių:

1. ...

Verslo Angelai – Patogi Investicija

Kodėl Verslo Angelai Geriau Nei Bankai?

 

Siekiant pradėti savo verslą dažniausiai asmenys pirmiausia susiduria su finansinėmis problemomis. ...

Kodėl Verslo Angelai Geriau Nei Bankai?

Kodėl Verslo Angelai – Geras Pasirinkimas?

 

Siekiant sėkmingai pradėti verslą ar plėtoti projektą reikia gana nemažų investicijų. ...

Kodėl Verslo Angelai – Geras Pasirinkimas?

Kaip Pritraukti Verslo Angelus?

 

Tai, kas verslo angelai yra bene pats geriausias būdas gauti reikiamas investicijas į konkretų projektą ar verslą – žino kiekvienas, kuriam kada teko susidurti su tokio pobūdžio paslaugos reikalingumu. ...

Kaip Pritraukti Verslo Angelus?

Verslo Angelų Veikla

 

Daugiau ar mažiau bene kiekvienas yra girdėjęs apie verslo angelus. ...

Verslo Angelų Veikla

Kas Yra Verslo Angelai?

 

Verslo angelas yra privatus asmuo, kuris nusprendžia investuoti į tam tikrus projektus ar verslą įvertindamas riziką su kuria susidurs. ...

Kas Yra Verslo Angelai?

Kodėl Verta Naudotis Verslo Angelų Investicijomis?

 

Verslo angelai yra vienas iš patraukliausių būdų, kuris gali užtikrinti, kad konkreti idėja, projektas ar verslas bus realizuotas. ...

Kodėl Verta Naudotis Verslo Angelų Investicijomis?

Kas Yra Verslo Angelai

 

Verslo angelų terminas tikriausiai žinomas ne visiems. ...

Kas Yra Verslo Angelai

Kaip Pritraukti Investuotoją?

 

Verslo angelai yra pats geriausias būdas gauti reikiamą pinigų sumą, kurią planuojate išleisti investuodami į konkrečią idėją, tam tikrą verslą. ...

Kaip Pritraukti Investuotoją?

Turite Rizikingą Idėją? Įgyvendinkite Ją

 

Daugelis žmonių turi puikias idėjas, kurių įgyvendinimui trukdo finansinis ribotumas. ...

Turite Rizikingą Idėją? Įgyvendinkite Ją