Rekomenduojame

Kas Yra Verslo Angelai?

 

Kas Yra Verslo Angelai? Verslo angelas yra privatus asmuo, kuris nusprendžia investuoti į tam tikrus projektus ar verslą įvertindamas riziką su kuria susidurs. Tai yra neformalūs investuotojai, kurie dažniausiai pasirenka gana didelės rizikos grupės projektą. Investuojama suma paprastai siekia net iki keliasdešimt tūkstančių eurų, tad tai ne smulkūs investuotojai.

Tokių investuotojų pritraukimas itin puikus pasirinkimas tiems asmenims, kuriems nepavyksta pritraukti nei bankų, nei kitų kapitalą teikiančių asmenų dėmesio.

Pasinaudoti verslo angelais verta ir todėl, kad jie kartu su finansine sėkme dovanoja ir savo patirtį bei žinias. Dažniausiai jie pasirenka būti verslo dalimi, sąjungininkais. Žinoma, tokių asmenų investuoti pinigai nedingsta – juos po truputį grąžina sėkmingai vykdomas projektas.

Tuo pačiu verta įvertinti ir tai, kad investuojas priima nemažą dalį rizikos. Kadangi įprastai jis dengia didžiąją dalį reikalingų finansų, tai idėjos pradininkas dažniausiai gali pralaimėti tik morališkai, tačiau ne finansiškai.

Pasinaudoti šio pobūdžio galimybe turi teisę visi, kurie tik gali džiaugtis turintys labai gerą projektą ar verslo idėją. Žinoma, niekas neskubės investuoti savo pinigų neapgalvojęs realių pasekmių ir tuo pačiu gana detaliai neišanalizavęs susidariusios situacijos. Jei būsite tikras dėl savo idėjos ir žinosite, kad konkrečioje rinkoje ji neabejotinai susilauks gana didelės sėkmės – verslo angelų pritraukimas jums tikrai nebus sudėtingas procesas.

Svarbiausia nebijoti ir pasistengti įgyvendinti tai, kas jums atrodo realiai naudinga.
 
 
Susiję straipsniai

Kodėl Verta Naudotis Verslo Angelų Investicijomis?

 

Verslo angelai yra vienas iš patraukliausių būdų, kuris gali užtikrinti, kad konkreti idėja, projektas ar verslas bus realizuotas. Šiuo atveju verslo angelai prisideda ne tik finansiškai, kaip mano daugelis. Investicijų pritraukti nebus sunku, ypač jei siūlomas projektas labai geras. Tačiau šiuo atveju siūlome pasirinkti neformalius investuotojus, kurie greta finansinės paramos, taip pat dar ir:

1. Suteikia daug naudingos informacijos, kurią gali žinoti, tik tam tikra asmenų grupė. ...

Kodėl Verta Naudotis Verslo Angelų Investicijomis?

Kas Yra Verslo Angelai

 

Verslo angelų terminas tikriausiai žinomas ne visiems. ...

Kas Yra Verslo Angelai

Kaip Pritraukti Investuotoją?

 

Verslo angelai yra pats geriausias būdas gauti reikiamą pinigų sumą, kurią planuojate išleisti investuodami į konkrečią idėją, tam tikrą verslą. ...

Kaip Pritraukti Investuotoją?

Turite Rizikingą Idėją? Įgyvendinkite Ją

 

Daugelis žmonių turi puikias idėjas, kurių įgyvendinimui trukdo finansinis ribotumas. ...

Turite Rizikingą Idėją? Įgyvendinkite Ją

Kaip Išsirinkti Verslo Angelą?

 

Turint puikią idėją, kurią norėtųsi realizuoti nebūtina mesti visus savo norus tokiu atveju, jei neturite užtektinai finansų, kuriuos galėtumėte skirti savo projektui plėtoti. ...

Kaip Išsirinkti Verslo Angelą?

Verslo Angelai – Patogi Investicija

 

Norint į savo veiklą pritraukti investuotojų, kurie galėtų jums suteikti materialią pagalbą – rekomenduojame kreiptis į verslo angelus. ...

Verslo Angelai – Patogi Investicija

Kodėl Verslo Angelai Geriau Nei Bankai?

 

Siekiant pradėti savo verslą dažniausiai asmenys pirmiausia susiduria su finansinėmis problemomis. ...

Kodėl Verslo Angelai Geriau Nei Bankai?

Kodėl Verslo Angelai – Geras Pasirinkimas?

 

Siekiant sėkmingai pradėti verslą ar plėtoti projektą reikia gana nemažų investicijų. ...

Kodėl Verslo Angelai – Geras Pasirinkimas?

Kaip Pritraukti Verslo Angelus?

 

Tai, kas verslo angelai yra bene pats geriausias būdas gauti reikiamas investicijas į konkretų projektą ar verslą – žino kiekvienas, kuriam kada teko susidurti su tokio pobūdžio paslaugos reikalingumu. ...

Kaip Pritraukti Verslo Angelus?

Verslo Angelų Veikla

 

Daugiau ar mažiau bene kiekvienas yra girdėjęs apie verslo angelus. ...

Verslo Angelų Veikla