Rekomenduojame

Smulkaus Verslo Pradžios Klaidos

 

Smulkaus Verslo Pradžios Klaidos Dažnai jauni verslininikai užsidegę noru kuo greičiau įsteigti savo įmonę ir pradėti savo verslą padaro daug nepataisomų klaidų, kurios sukelia neigiamų pasekmių. Taigi, išsiaiškinkime, ko nevertėtų daryti, ruošiantis sukurti savo smulkujį verslą.

Pirma klaida yra unikalumo stoka. Dažnai pradedantieji verslininkai kopijuoja kitų įmonių veiklą, manydami, kad tai yra teisingas sprendimas. Tačiau tai, kad kitam verslininkui gerai sekasi tam tikros srities verslas, nereiškia, kad reikia imtis įgyvendinti tą pačią idėją tomis pačiomis priemonėmis. Verslo sėkmė slypi tame, kokią naujovę verslininkas gali pasiūlyti visuomenei.

Antra dažna klaida yra ta, kad dažnai verslininkai neatsižvelgia į reikiamų formalumų tvarkymą. Pradedantys plėtoti savo verslą verslininkai dažnai atidėlioja juridinio asmens steigimą, individualios veilos pažymėjimo ar verlo liudijimo išsiėmimą iš VMI. Tokių formalumų ignoravimas gali turėti rimtų neigiamų pasekmių verslininko atžvilgiu.

Trečia klaida yra ta, kad pradedantys verslininkai dažnai panaudoja paskolos lėšas ar pirmąjį uždirbtą pelną ne su verslu susijusioms reikmėms. Verta pabrėžti, kad kol verslas netapo stabilus, geresnis sprendimas yra pataupyti šias lėšas ir investuoti jas į verslą.

Ketvirta klaida yra ta, kad verslininkai nekuria strateginių planų ir dažnai nežino, ko būtent siekia savo veikla. Todėl tokių planų rengimas yra būtinas, kad būtų užtikrinta verslo sėkmė.

Apibendrinant, galima teigti, kad pradedantys verslininkai padaro nemažai klaidų, todėl visada reikia prisiminti, kad prieš pradedant verslą reikia tiksliai apgalvoti visus niuansus, o ne žvelgti į visa tai paviršutiniškai. Jeigu verslo kūrimo proceso metu būsime nerimti – rezultatas laukia atitinkamas.
 
 
Susiję straipsniai

Smulkaus Verslo Trūkumai

 

Nors smulkus verslas pasižymi tam tikrais pranašumais, dėl kurių verslininkai ir pasirenka šią veiklos sritį, vis dėlto, reikėtų paminėti ir smulkaus verslo trūkumus.

Pirmas trūkumas yra prastas įmonės valdymas. Tai reiškia, kad dažnai maža įmonė neturi pakankamai lėšų pasamdyti gerus darbuotojus, dėl to atsiranda problemų įmonės valdymo srityje. Tokiu atveju patys vadovai imasi tam tikrų darbų, tačiau jų žinios dažnai gali būti nepakankamos, todėl jų vykdoma veikla yra nekokybiška ir neproduktyvi ypač rinkodaros ir finansų srityse.

Antras trūkumas yra tas, kad bankai dažnai vengia teikti paskolas smulkių įmonių savininkams, nes daug tokių įmonių bankrutuoja ir vėliau yra sunku išieškoti iš jų skolas. ...

Smulkaus Verslo Trūkumai

Smulkaus Verslo Samprata

 

Kiekvienas iš mūsų kasdien susiduria su smulkiu verslu. ...

Smulkaus Verslo Samprata

Smulkaus Verslo Privalumai

 

Smulkus verslas yra labiausiai paplitęs verslas Lietuvoje. ...

Smulkaus Verslo Privalumai

Parama Smulkiam Verslui

 

Smulkus verslas sudaro didžiąją dalį valstybės ekonomikos, todėl valstybė stengiasi rūpintis verslumo skatinimu ir teikia tam tikrą paramą smulkiesiems verslininkams. ...

Parama Smulkiam Verslui

Nuo Ko Priklauso Smulkaus Verslo Sėkmė?

 

Visais atvejais yra sunku nustatyti, kas smulkųjį verslą daro sėkmingą. ...

Nuo Ko Priklauso Smulkaus Verslo Sėkmė?

Europos Sąjungos Parama Smulkiam Verslui

 

Nuo 2014 iki 2020 metų Lietuvą turi pasiekti Europos Sąjungos paramos lėšos, kurių yra 10 % daugiau negu Lietuva gavo nuo 2007 iki 2013 metų. ...

Europos Sąjungos Parama Smulkiam Verslui

Kas Yra Smulkusis Verslas

 

Kai kalbama apie smulkųjį verslą, beveik visada drauge minimas ir vidutinis verslas. ...

Kas Yra Smulkusis Verslas

Smulkus Verslas Užsienio Valstybėse

 

Išmanant smulkaus verslo padėtį Lietuvoje, vertėtų palyginti ją su kitų valstybių smulkaus verslo padėtimi bei išskirti tam tikrus panašumus bei skirtumus. ...

Smulkus Verslas Užsienio Valstybėse