Rekomenduojame

Outsourcingo Reikšmė

 

Outsourcingo Reikšmė Beveik kiekviena Lietuvos įmonė pasinaudoja įvairių įmonių siūlomomis paslaugomis, kad palengvintų sau darbą ir sumažintų kaštus. Taigi, verta panagrinėti, kokia yra užsakomųjų paslaugų reikšmė įmonėms?

Visų pirma, outsourcingas leidžia įmonių vadovybei sutaupyti daugiau laiko. Juk geriau yra perduoti tam tikrą veiklą vykdyti kitiems, negu neturint tam tikrų įgūdžių patiems bandyti ją įvykdyti arba samdyti brangiai kainuojančius darbuotojus.

Visų antra, outsourcingas suteikia galimybę įmonėms perduoti dalį savo veiklos į kitas rankas, kad ji būtų vykdoma efektyviau. Savaime suprantama, kad pavyzdžiui, reklamos specialistai sukurs geresnį jūsų įmonės reklaminį stendą. Be to, jie turi specialią tam skirtą įrangą bei profesionalius įgūdžius ir žino, kaip pritraukti potencialių klientų akį. Taigi, be abejo, outsourcingas padeda įmonei tapti žinoma.

Visų trečia, outsourcingo dėka įmonė gali sutaupyti lešų bei skirti tas lėšas kitoms savo veiklos sritims. Kitaip tariant, taupydami vienur, galime pasiekti didesnės naudos kitur, o rezultatas bus dvigubas, kadangi paslaugų teikimo specialistai dažnai teikia nebrangiai kainuojančias paslaugas. Palyginus darbuotojų įmonėje išlaikymo kaštus ir paslaugų pirkimo iš kitų įmonių kaštus, kitų įmonių paslaugos yra pigesnės.

Visų ketvirta, turime prisiminti, kad outsourcingas nėra nukreiptas prieš darbuotojus, kadangi užsakomasias paslaugas gali teikti įmonės užsiimančios personalo paieška bei atranka. Todėl outsourcingas yra gera priemonė rasti tinkamus ir kvalifikuotus darbuotojus savo įmonei.

Taigi, ne viena įmonė negali įsivaizduoti savo veiklos be outsourcingo, kadangi jo reikšmė versle yra nepaprastai didelė.
 
 
Susiję straipsniai

Outsourcingas Lietuvoje

 

2002 metais Lietuvos Vyriausybė patvirtino ūkio bei ekonomikos plėtros ilgalaikę strategiją iki 2015 metų. Šiame plane buvo nurodyta, kad turi būti sudarytos sąlygos tam, kad iki 2015 metų informacinių technologijų ir telekomunikacijos srities prekių ir paslaugų pardavimai sudarytų maždaug 25 % bendro vidaus produkto. Taip pat buvo siekiama, kad 50 % tokių paslaugų būtų teikiamos užsienyje. Taigi, kokios yra outsourcingo perspektyvos Lietuvoje?

Pabrėžtina, kad outsourcingo paslaugos gali būti teikiamos panaudojant užsienio elementą. ...

Outsourcingas Lietuvoje

Kada Verta Nuomotis Paslaugas?

 

Dažna įmonė pagalvoja apie outsourcingo sistemos pritaikymą jos veikloje. ...

Kada Verta Nuomotis Paslaugas?

IT Outsourcingas

 

Šiandien daugelyje įmonių neapsieinama be informacinių technologijų. ...

IT Outsourcingas

Outsourcingo Problemos ir Trūkumai

 

Outsourcingas yra tam tikrų organizacijos veiklų vykdymas, pasitelkiant tam išorinius tiekėjus / partnerius ir pan. ...

Outsourcingo Problemos ir Trūkumai

Outsourcingas

 

Mūsų visuomenėje šis žodis linksniuojamas jau kelerius metus, tačiau dar visai neseniai išgirdus šį terminą, buvo klausiama: kas tai? ...

Outsourcingas

Outsourcingo Privalumai

 

Klausimas „Kas yra outsourcingas? ...

Outsourcingo Privalumai

Užsakomosios Žemės Ūkio Konsultavimo Paslaugos Lietuvoje

 

Užsakomoji paslauga yra apibūdinama kaip neseniai atsiradusi verslo šaka, angliškai vadinama „Outsourcing“. ...

Užsakomosios Žemės Ūkio Konsultavimo Paslaugos Lietuvoje

Procesų Perdavimo Priežastys Lietuvoje

 

Įvairių procesų valdymas yra tarsi įmonės veiklos stuburas, be kurio įmonė negali tinkamai funkcionuoti. ...

Procesų Perdavimo Priežastys Lietuvoje

Outsourcingo Sritys

 

Pagal 2010 metų statistinius duomenis, apie 92 % Lietuvos įmonių buvo perdavusios dalį įmonės procesų išoriniam paslaugų tiekėjui. ...

Outsourcingo Sritys

Outsourcingo Rizika - Kontrolės Praradimas

 

Visais atvejais tarp įmonės teikiančios paslaugas ir tarp įmonės perduodančios dalį savo veiklos kitai įmonei yra sudaroma paslaugų teikimo sutartis. ...

Outsourcingo Rizika - Kontrolės Praradimas