Rekomenduojame

Derybos - Neišvengiamybė

 

Derybos - Neišvengiamybė Perkate namą? O gal parduodate? Derybų procesas neišvengiamas. Skirtumas tas, ar jūs būsite tas, kuris perka ar tas, kuris parduoda būstą. Derybos gali vykti ne tik tarp verslo struktūrų, jos gali vykti ir tarp paprastų, juridinių asmenų. Principas tas pats – vienas perka, kitas parduoda.

Pirkėjams dažnai rekomenduojama net nepradėti sandorio, siūlant mažą pinigų sumą ar tam tikras lengvinančias sąlygas, kadangi tai gali žeisi ir atbaidyti būsto pardavėjus. Pastariesiems, visgi, siūloma nesilaikyti itin kietakaktiškos, nepalenkiamos pozicijos bei nevilkinti sutarties sudarymo termino, nes tai gali žeisti bei atbaidyti pirkėjus, kuriems būstų pardavėjai nori parduoti būstus.

Visgi būsto pirkimo / pardavimo procesas reikalauja bendro konteksto suvokimo, t.y. kokia pardavėjo bei pirkėjo padėtis, tam, kad abi pusės geriau suprastų ir įvertintų situaciją, o pats derybų procesas taptų sėkmingas abejoms pusėms.

Betarpiškas bendravimas tarp dviejų besiderančių pusių, kuomet rengiamas prekybinis sandoris, akivaizdu, neįmanomas. Tačiau išeitis yra. Išeitis viena – samdyti nekilnojamo turto agentą, kuris veikia kaip derybininkas-tarpininkas visų derybų procese tarp dviejų besiderančių pusių.

Nekilnojamo turto agentas išklausęs abiejų pusių pageidavimų ir susipažinęs su situacija, gali patarti pirkėjui, kaip jam elgtis; kokius siūlymus (pinigų klausimas, sąlygų kėlimas ir pan.) teikti pardavėjui, jog šis taptų labiau sukalbamas bei palenkiamas.

Nekilnojamo turto agentas pirkėją supažindina su pardavėjo būsto pardavimo motyvais, kurie palengvina pirkėjui dalią, nusprendžiant kokią kainą siūlyti bei kokias sąlygas kelti, jog visa tai atitiktų pardavėjo lūkesčius. Tokios derybos yra paprastai sėkmingos.
 
 
Susiję straipsniai

Derybų Istorija

 

Kalbant apie derybas, kaip keičiasi derybų kultūra geriausiai iliustruoja istorija. Derybos, kuriose atsispindi žmonių tarpusavio prekybiniai santykiai, fiksuojamos dar prieš mūsų erą, Senovės Graikijos laikais. Daugiau nei prieš pustrečio tūkstančio metų prasidėjusi derybų praktika vis dar praktikuojama šiandien. Tai, jog derybos vis dar praktikuojamos, rodo derybų reikšmę.

Laiko tėkmėje kinta žmogaus mentalitetas. ...

Derybų Istorija

Kompromisas Derybose

 

Visi žinome, ką reiškia žodis kompromisas. ...

Kompromisas Derybose

Konkurencija ir Prisitaikymas Derybose

 

Derybos gali būti labai įvairios. ...

Konkurencija ir Prisitaikymas Derybose

Koks Derybinis Stilius Tinka

 

Egzistuoja penki derybų stiliai: konkurencija, kompromisas, vengimas, prisitaikymas, bendradarbiavimas. ...

Koks Derybinis Stilius Tinka

Kas Yra Derybos

 

Šiandieninis verslo sektorius sunkiai įsivaizduojamas be derybų. ...

Kas Yra Derybos

Pasirengimas Deryboms

 

Derybos – procesas, kurio metu šalys derasi, kad abi pasiektų norimų tikslų. ...

Pasirengimas Deryboms

Bendravimo Ypatumai Derybose

 

Vienas garsus Italijos diplomatas yra pasakęs, kad derybos yra toks menas, kai leidžiate kitai pusei siekti jos tikslų, tačiau Jūsų sąlygomis. ...

Bendravimo Ypatumai Derybose

Derybinės Pozicijos

 

Derybose galimos dvi kraštutinės pozicijos, kurios vadinamos kieta pozicija ir minkšta pozicija. ...

Derybinės Pozicijos

Elgesio Stiliai Derybose

 

Kas yra derybos, tikriausiai, nereikia nė sakyti. ...

Elgesio Stiliai Derybose

Derybos – Žinomų Asmenų Sėkmės Pagrindas

 

Virgin Group. ...

Derybos – Žinomų Asmenų Sėkmės Pagrindas

Derybos – Psichologijos Mokslo Dalis

 

Kiekvienam iš mūsų, nebūtinai esantiems verslininkais ar turintiems verslo gyslelę, vis tik kyla susižavėjimas skaitant pasaulio verslo magnatų sėkmės istorijas. ...

Derybos – Psichologijos Mokslo Dalis

Derybos – Neatsiejama verslo Dalis

 

Šis terminas yra neatsiejama verslo dalis. ...

Derybos – Neatsiejama verslo Dalis