Rekomenduojame

6 Sigmų Metodologija

 

6 Sigmų Metodologija 6 Simos – tai integruota organizacijos veikos gerinimo metodologija, besiremianti statistiniais matematiniais metodais. Ši metodologija yra skirta procesų veikimo bei darbo kokybės gerinimui. Bet kokiuose procesuose pasitaiko svyravimų nuo normos ar nuo pageidaujamų parametrų. Taigi, šios metodologijos tikslas ir yra didinti organizacijos pelningumą ir drauge mažinti tuos nepageidautinus parametrų svyravimus.


Kokias galimybes suteikia 6 Sigmų metodologija?

Tie, kurie įvaldys šią metodologiją, galės įvertinti organizacijos pelningumo perspektyvas, potencialą. Taip pat suprasite, kokią reikšmę turi informacija ir duomenys. Taip pat 6 Sigmų metodologija padės Jums nustatyti pelningumo ir proceso veikimo kokybės sąsajas.

Įvaldę šią metodologiją, problemas spręsite kiek kitaip nei įprastai – ne remdamiesi patirtimi bei praktika, o remdamiesi duomenimis ir jų analize. Jūs suprasite duomenų vertę. Išmoksite juos suprasti ir tarsi „išskaityti“ jų esmę.

Optimizavimas – šis procesas Jums taps labai artimas, kai įvaldysite 6 Sigmų metodologiją. Žinosite, kaip, ką ir kur galite optimizuoti tiek visos organizacijos mastu, tiek ir atskiruose procesuose.


Kokią naudą organizacijai duos 6 Sigmų metodologija?

6 Sigmų naudą jausite ir Jūs asmeniškai, ir visa organizacija, ir atskiri procesai joje. Pirmiausiai, tai gerės finansiniai rezultatai, mažės sąnaudų, kurios neatitinka kokybės reikalavimu, mažės poveikio nukrypimų. Taip pat pritaikę šią metodologiją, sėkmingai optimizuosite išteklių panaudojimą. Išteklių panaudojimas – labai svarbus procesų valdyme ir apskritai veikloje.

6 Sigmos užtikrina visos organizacijos stabilumą.
 
 
Susiję straipsniai

6 Sigmos Metodika

 

6 sigmos yra tokia įmonės veiklos gerinimo metodika, kuri remiasi statistiniais metodais. 6 sigmų metodika buvo sukurta kompanijoje „Motorola“.

Ji sukurta, siekiant spręsti su kokybe susijusias problemas. Ši metodika išplito ne iškart – tam prireikė gero dešimtmečio. Pirmiausiai ji išpopuliarėjo tarp gamybos įmonių, o netrukus tapo viena labiausiai vertinamų gamybos procesų valdymo metodika. ...

6 Sigmos Metodika

Lietuvos Įmonių Procesai 6 Sigmų Aspektu

 

Nagrinėjant įmonių veiklą Lietuvoje, verta pabrėžti, kad ne viena įmonė dar nepasiekė 2 Sigmų lygio. ...

Lietuvos Įmonių Procesai 6 Sigmų Aspektu

6 Sigmų Samprata

 

Paprastai tariant 6 sigmos tai yra darbo našumo bei kokybės gerinimo metodologija paremta tam tikrais matematiniais skaičiavimais. ...

6 Sigmų Samprata

6 Sigmų Privalumai

 

6 Sigmų metodologija neretai yra naudojama būtent didelių kompanijų. ...

6 Sigmų Privalumai

6 Sigmų Koncepcijos Principai

 

Galime išskirti 7 pagrindinius principus, kurie nustato 6 Sigmų koncepcijos bendrąsias gaires, kurios nusako, kaip turi būti vykdoma veikla pagal šią metodologiją. ...

6 Sigmų Koncepcijos Principai

6 Sigmų Istorija

 

6 Sigmų teorijos atsirado būtent 1980 metais kompanijoje „Motorola“. ...

6 Sigmų Istorija

6 Sigmos Paslaugų Sektoriuje

 

6 Sigmos metodologija buvo sukurta toms kompanijoms, kurios vykdo veiklą gamybos srityje. ...

6 Sigmos Paslaugų Sektoriuje

6 Sigmų Koncepcijos Modelis Lietuvos Paslaugų Sektoriuje

 

Verta pastebėti, kad 6 Sigmų koncepcijos modelis taikomas Lietuvoje paslaugų sektoriuje susideda iš 4 dalių:

• Pasiruošimas. ...

6 Sigmų Koncepcijos Modelis Lietuvos Paslaugų Sektoriuje

DMAIC Projekto Įgyvendinimo Etapai

 

DMAIC tai projektai, kurių metu yra siekiama sumažinti procesų neatitikimus įmonės veikloje. ...

DMAIC Projekto Įgyvendinimo Etapai